Mé nové já přes léto?

1. července 2015 v 21:50 | Adél |  Něco jiného

Léto a moje svědomí

Teď když začaly prázdniny, jsem o sobě začala přemýšlet. Furt si říkám, že bych měla začít cvičit, nechat si odrůst barvu, líp se příští rok učit, být přirozenější, atd.. ale něco se pro to musí udělat. Asi bych první začala s mojema vlasama. Mám je několikrát barvené šamponem na vlasy (což teda klasická barva není, dá se vymýt). Moje přírodní barva je takový špinavý blond, pokud si dobře vzpomínám :D ..Začnu si je nějak šetrně zesvětlovat a myslím, že heřmánek je na to výborný..Sice neudělá takový efekt jako ty chemický srajdy, ale budu mít lepší svědomí :) ..A to zároveň souvisí i s tou přirozeností. Už se nebudu tolik malovat. Kluky nezajímám i když se maluju, tak proč to tak přehánět? Mojí kamarádce je 14 a měla tak 20 kluků.Mně je 15 a neměla jsem ani jednoho..Nijak mi to nevadí, ale někdy mi chybí něžné slovo a dotek :( .. Dál je na řadě to cvičení..Furt si říkám, že vyrostu a bude to dobrý, ale známe to :D ..Začnu na sobě aspoň trochu pracovat, abych se cítia lépe.
Co se týče toho učení, tak bych chtěla dát 9.tř s vyznamenáním :D ..Teda snaha snad bude, ale to si říkám každý rok :D ..

Příští rok bych prostě do 9.tř chtěla nastoupit svěží a odpočinutá a připravená si užít ten poslední rok na základce :)..

Moje svědomí mi teď hodně všechno vyčítá a já bych to chtěla napravit.Vím, že to na tento blog asi uplně nepatří, ale nemám to komu říct, tak to aspoň píšu sem.

Tento článek bude mít více dílů..Toto je jen takové uvedení do toho, co chci přes léto podniknout.

Tip: Jestli chcete začít přes léto se změnami, začněte hned. Někam si zapiště své cíle a pokuste je splnit.

Na e-mailu se mě můžete na cokoliv zeptat, ráda odpovím :) .

Tu fotku jsem fotila já :) ..Ta růže je kdyžtak umělá a trvalo mi hodně dlouho než jsem to vyfotila :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama