Moje desatero blogu+Tipy

29. června 2015 v 14:50 | Adél
Ahoj, tak dneska vám sem napíšu své desatero blogu a nějaké tipy a rady pro váš blog.

Moje desatero

1. Zajímavý obsah-ne moc dlouhý
2. Ke článkům přidávat fotky nebo videa
3. Mít vše přehledné a ,jednoduché´
4. Přidávat články pravidelně
5. Zviditelnit blog
6. Být svá
7. Vylepšovat blog
8. Snažit se být originální
9. Dělat i nějáké soutěže
10. Vydržet!!

Myslím, že posledni bod je asi nejdůležitější. Prostě hodně dlouho trvá, než si získáte nějaké čtenáře.. Může to trvat půl roku, rok, dva roky---JE to různý :O

Tipy a Rady

1) Zvolte téma blogu
Nejste-li známá osobnost, je nepravděpodobné, že větší množství čtenářů projeví zájem o čistě osobní blog. Chcete-li aby váš blog byl hojně navštěvovaný, doporučuji určit téma, které vás zajímá a držet se ho. Neznamená to, že nemůžete občas trošku odbočit. Jde o to, abyste nepsali jednou o sklizni řepy a podruhé o optimalizaci pro vyhledávače.

2) Publikujte pravidelně
Chcete-li získat pravidelné čtenáře, pište pravidelně. Publikujte alespoň jeden kvalitní článek týdně a zaručuji vám, že se to na vaší návštěvnosti brzy projeví. Díky pravidelnému publikování se čtenáři začnou na vaše články těšit. Budou se vracet a vytvoří vám silné zázemí.

3) Nepodceňujte nadpisy
Je všeobecně známo, že nadpis rozhoduje o úspěchu či neúspěchu článku. Podle něho se čtenář rozhoduje, zda bude číst dál. Volte proto takový nadpis, který upoutá. Ale pozor. To co uvádíte v nadpise, musí článek opravdu obsahovat. Vymyslete nadpisů víc a zvolte ten nejlepší.

4)Zjednodušte
Užívejte jednoduchých slov a vět, vyjadřujte se stručně. Po dopsání článku si jej několikrát přečtěte a upravte ho. Zjednodušujte větné stavby, vyškrtněte zbytečná slova i věty. Odstraňte vše, co článku neubere na významu. Čím bude text stručnější, tím víc lidí si ho přečte.

5) Buďte užiteční
Pište články, které budou pro čtenáře přínosem. Snažte se být čtenářům užiteční a těžte z jejich pozitivních emocí. Vždy, když něco napíšete, zamyslete se, jestli byste to chtěli číst na cizím blogu. Pokud ne, není to dost zajímavé ani pro vaše čtenáře.


Klikni na odkaz :)


Chtěli by jste jako příští článek nějakou recenzi na the sims 4, nebo porovnání the sims 3 a the sims 4 ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama